RECA cutter, 25 mm
Heavy-duty handle made of impact-resistant ABS plastic with 1-mm thick metal blade guide as well as fixing knurled thumb screw for safely locking the blade.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0703600025 |
| EAN | 4029484812271 |
| Blade width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 185 mm |
| Thickness of blade | 0.7 mm |
| Weight per packaging unit | 143 g |
| Supplier | RECA NORM |
Heavy-duty handle made of impact-resistant ABS plastic with 1-mm thick metal blade guide
as well as fixing knurled thumb screw for safely locking the blade.