RECA connector pin for impact socket wrench 1/2 inch 17–32 mm
Impact connector pin for securing impact socket wrenches and impact screwdrivers. For impact socket wrenches from 17–32 mm. Advice: Can be used in combination with the RECA o-ring for impact socket wrench (item no.: 0700 121 170). Every impact socket wrench or every impact drive element must have a groove and a hole that must be locked with a locking pin and a circlip.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0700121171 |
| EAN | 4029484760954 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 3 mm |
| Length | 26 mm |
| Type description | Connector pin |
| Weight | 14 g |
| Supplier | RECA NORM |
Impact connector pin for securing impact socket wrenches and impact screwdrivers.
For impact socket wrenches from 17–32 mm.
Advice:
Can be used in combination with the RECA o-ring for impact socket wrench (item no.: 0700 121 170).Every impact socket wrench or every impact drive element must have a groove and a hole that must be locked with a locking pin and a circlip.
Alle varianter

RECA impact adapter 1/2" x bits 1/4" on bits 1/4" 1/2"
602438
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo


