RECA combination wrench DIN 3113 angled 21 mm
Metric according to DIN 3113A/ISO 3318/7738 Same widths across flats Geometry: 15° offset heads, socket end angled at 15° Finish: matt satin Material: chromium-vanadium steel
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0700101121 |
| EAN | 4029484802159 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| External diameter of ring | 31.5 mm |
| Length | 250 mm |
| Ring height | 12.0 mm |
| Thickness | 7.4 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Metric according to DIN 3113A/ISO 3318/7738
Same widths across flats
Geometry: 15° offset heads, socket end angled at 15°
Finish: matt satin
Material: chromium-vanadium steel
Advantages:
Width across flats stamped extra large, for faster identification of the correct wrench!Alle varianter

RECA combination wrench DIN 3113 angled 5.5 mm
5.5 mm903.4
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

RECA combination wrench DIN 3113 angled 6 mm
6 mm1003.4
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

RECA combination wrench DIN 3113 angled 7 mm
7 mm1103.6
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

RECA combination wrench DIN 3113 angled 8 mm
8 mm1203.8
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo