Rack boxes 166 x 92 x 84 mm
Advantages: Top professional quality, allowing you to maintain the optimal arrangement and overview in your storage rack in drawers and ideally in the recamax Creates order and prevents wastage and long searches
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 09616 |
| EAN | 4029484255832 |
| Colour | Green |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Interior height | 84 mm |
| Internal length | 166.0 mm |
| Internal width | 92 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Advantages:
- Top professional quality, allowing you to maintain the optimal arrangement and overview in your storage rack in drawers and ideally in the recamax
- Creates order and prevents wastage and long searches