Pipeline brush, stainless steel wire, 0.5 mm, for angle grinder, 125 x 6 mm
Suitable for very tight spaces thanks to particularly narrow profile. For cleaning all types of welding seams in pipe connections.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 2695313060 |
| EAN | 4029484832415 |
| Bore diameter | 22.23 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 125.0 mm |
| Material of wire | Stainless steel |
| Max. rotation speed | 15000 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
Suitable for very tight spaces thanks to particularly narrow profile.
For cleaning all types of welding seams in pipe connections.
Alle varianter

Cylinder wire brush, plaited, steel wire, 0.5 mm, for angle grinder, 115 x 6 mm
Steel115.022.2
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Pipeline brush, steel wire, 0.5 mm, for angle grinder, 125 x 6 mm
Steel125.022.23
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo