Pickup box model Mitsubishi, 1340 x 600 x 550 mm (L x W x H)
CAUTION: This article is made to order and therefore cannot be exchanged. Delivery time is approx. 3 weeks, subject to change. 2 lever locks for padlocks 2 gas springs Cylinder locks with fitted dust caps Lid opening: 76° Field of Application: Mitsubishi L 1
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4965901177 |
| EAN | 4029484678372 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 575 mm |
| Length | 1340 mm |
| Weight | 35 kg |
| Width | 600 mm |
| Supplier | RECA NORM |
CAUTION:
This article is made to order and therefore cannot be exchanged.
Delivery time is approx. 3 weeks, subject to change.
- 2 lever locks for padlocks
- 2 gas springs
- Cylinder locks with fitted dust caps
- Lid opening: 76°
Field of Application:
Mitsubishi L 1Alle varianter

Pickup box model Toyota Hillux, 1455 x 600 x 500 mm (L x W x H)
145555035
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Pickup box model Nissan Navara, 1420 x 600 x 500 mm (L x W x H)
142050034.5
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo