Particle board screw, pan head, galvanised, FT, TX 15 3.5 x 16
Full thread Advice: Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 015335 16 |
| EAN | 4029484372553 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 3.5 mm |
| Head diameter | 7 mm |
| Head height | 2.6 mm |
| Head type | Pan head |
| Supplier | RECA NORM |
Full thread
Advice:
Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Alle varianter

Particle board screw, pan head, galvanised, FT, TX 15 3.5 x 20
202.63.5
pk (1000 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Particle board screw, pan head, galvanised, FT, TX 15 3.5 x 25
252.63.5
pk (1000 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Particle board screw, pan head, galvanised, FT, TX 15 3.5 x 30
302.63.5
pk (1000 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Particle board screw, pan head, galvanised, FT, TX 15 3.5 x 35
352.63.5
pk (1000 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo