Pan head screw with flange, DIN EN ISO 7380-2 A2-70, hexagon socket 4, M6 x 50
Design: With flange Advice: Partial threads can have the following lengths: M3 > 20 mm; M4-M5 > 25 mm; M6 > 30 mm; M8 > 35 mm; M10 > 40 mm; M12 > 50 mm; M16 > 65 mm
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 00936 50 |
| EAN | 4029484505029 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Design | With flange |
| Drive depth | 2.4 mm |
| Flange diameter | 13.6 mm |
| Head height | 3.3 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Design:
With flangeAdvice:
Partial threads can have the following lengths: M3 > 20 mm; M4-M5 > 25 mm; M6 > 30 mm; M8 > 35 mm; M10 > 40 mm; M12 > 50 mm; M16 > 65 mmAlle varianter

Pan head screw with flange, DIN EN ISO 7380-2 A2-70, hexagon socket 3, M5 x 10
10HS33 mm
pk (100 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Pan head screw with flange, DIN EN ISO 7380-2 A2-70, hexagon socket 3, M5 x 12
12HS33 mm
pk (100 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Pan head screw with flange, DIN EN ISO 7380-2 A2-70, hexagon socket 3, M5 x 16
16HS3 mm
pk (100 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Pan head screw with flange, DIN EN ISO 7380-2 A2-70, hexagon socket 3, M5 x 20
20HS33 mm
pk (100 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo