Pan-head particle board screw, galvanised, Z 2 4.0 x 12
Full thread Advice: Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 01964 12 |
| EAN | 4029484047345 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4 mm |
| Head diameter | 8 mm |
| Head height | 2.8 mm |
| Head type | Pan head |
| Supplier | RECA NORM |
Full thread
Advice:
Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Alle varianter

Pan-head particle board screw, galvanised, Z 1 3.0 x 10
102.13
pk (1000 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, galvanised, Z 1 3.0 x 15
152.13
pk (1000 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, galvanised, Z 1 3.0 x 16
162.13
pk (1000 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, galvanised, Z 1 3.0 x 20
202.13
pk (1000 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo