Pan-head particle board screw, A2, Z 2 5.0 x 25
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 01815 25 |
| EAN | 4029484306596 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 5 mm |
| Head diameter | 10 mm |
| Head height | 3.4 mm |
| Head type | Pan head |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

Pan-head particle board screw, A2, Z 2 4.0 x 20
202.84
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, A2, Z 2 4.0 x 25
252.84
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, A2, Z 2 4.0 x 30
302.84
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, A2, Z 2 4.0 x 35
352.84
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo