Pan head particle board screw, A2, FT, TX 20 4.0 x 40
Full thread
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 01844 40 |
| EAN | 4029484373116 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4 mm |
| Head diameter | 8 mm |
| Head height | 2.8 mm |
| Head type | Pan head |
| Supplier | RECA NORM |
Full thread
Alle varianter

Pan head particle board screw, A2, FT, TX 20 4.0 x 20
202.84
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Pan head particle board screw, A2, FT, TX 20 4.0 x 25
252.84
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Pan head particle board screw, A2, FT, TX 20 4.0 x 30
302.84
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Pan head particle board screw, A2, FT, TX 20 4.0 x 35
352.84
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo