Padlock 30 mm
Cylinder with 4-6 brass pins and bronze springs Bar locked on both sides via strong brass latch Automatically closing, hardened steel bar Each lock comes with three nickel-plated brass keys Lightweight version
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0695011075 |
| EAN | 4029484121069 |
| Bracket diameter | 5 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Shackle height clearance | 14.0 mm |
| Shackle length | 14.0 mm |
| Size | 30 |
| Supplier | RECA NORM |
