MULTI bit VDE slotted 6.5 x 1.2 mm
RECA VDE MULTI blade with rotating cap.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0701900007 |
| EAN | 4029484432820 |
| Blade length | 100.0 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Slot length | 6.5 mm |
| Slot width | 1.2 mm |
| Slot width x slot length | 1.2 x 6.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
RECA VDE MULTI blade with rotating cap.
Advantages:
- Shank insulation is sprayed directly onto the shank and guarantees safe working up to 1,000 V.
- Each screwdriver individually tested in a water bath at 10,000 V in accordance with DIN EN 60900.
Alle varianter

MULTI bit VDE slotted 2.5 x 0.4 mm
2.50.40.4 x 2.5 mm
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

MULTI bit VDE slotted 3.0 x 0.5 mm
3.00.50.5 x 3.0 mm
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

MULTI bit VDE slotted 3.5 x 0.6 mm
3.50.60.6 x 3.5 mm
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

MULTI bit VDE slotted 4.0 x 0.8 mm
4.00.80.8 x 4.0 mm
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo