Milwaukee M18FSAGSVO125X-502X Sicherh.winkelschlf. 4933493553
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698493553 |
| EAN | 4058546484248 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. idle speed | 8500 rpm |
| Min. idle speed | 3500 rpm |
| Min./max. idle speed | 3500-8500 rpm |
| Supplier | RECA NORM |



