Milwaukee M18FHSAGO125VXPDB2-0X Akku-Hochleistungswinkelschleifer Geschw.regler
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698493419 |
| EAN | 4058546482909 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. idle speed | 9000 rpm |
| Min. idle speed | 3000 rpm |
| Min./max. idle speed | 3000-9000 rpm |
| Supplier | RECA NORM |



