Milwaukee M18 FSAG125XB-0Akku-Winkelschelifer 4933498062
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698498062 |
| EAN | 4058546512224 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Min. idle speed | 8500 rpm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Washer diameter | 125 mm |
| Supplier | RECA NORM |



