Milwaukee M18 FID3-0X Schlagschrauber 1/4" solo in HD-Box, Orgnr.4966479864
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698479864 |
| EAN | 4058546376581 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 4000 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. torque | 226 Nm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter
4698443570
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
4698443580
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

