Milwaukee M12FCIWF38G3-0 M12™ FUEL™ 3/8" Akku-Schlagschrauber
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4698493451 |
| EAN | 4058546483227 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. idle speed | 3000 rpm |
| Max. torque | 542 Nm |
| Min. idle speed | 930 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter
4698443570
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
4698443580
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

