Mains adapter charger 100-240 volt AC, black, 2x USB ports
USB charger providing 2 USB ports and 12 watts Intelligent charging control ensures optimised charging Multisafe technology protects your terminals as well as the charger Suitable for devices that are charged or operated via USB Input: 110-240 V AC wide-range input enables worldwide use Output: 5 V DC with 2400 mA Power: 12 W
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0981200206 |
| EAN | 4013674176526 |
| Colour | Black |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Max. input current | 0.5 A |
| Max. nominal voltage | 240 V/AC |
| Max. operating temperature | 35 °C |
| Supplier | RECA NORM |
USB charger providing 2 USB ports and 12 watts
Intelligent charging control ensures optimised charging
Multisafe technology protects your terminals as well as the charger
Suitable for devices that are charged or operated via USB
Input: 110-240 V AC wide-range input enables worldwide use
Output: 5 V DC with 2400 mA
Power: 12 W
Alle varianter

Micro USB cable 1.5 m, black
Micro-USB cable 1.5 m
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Vehicle adapter charger 12-24 volt DC, black, 2x USB ports
Vehicle charger-102.4
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Type-C USB cable 1.2 m, black
Type-C USB cable 1.2 m
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo