Magnetic bit nut setter set 1/4" 8 pcs
Hexagonal bit nut setter set in a practical tool roll (with belt loop). Metric socket wrench set for hexagon-head screws. With a strong permanent magnet to make it easier to position the screws. 1/4-inch holder (E6.3). Content remark: 1x each magnetic bit nut setter 65 mm SW 5.5, 7, 8, 10, 13, 1/4 inch, 3/8 inch, 5/16 inch
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0702640550 |
| EAN | 4029484934324 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 43 mm |
| Height (opened out) | 24 mm |
| Length | 90 mm |
| Length (opened out) | 255 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Hexagonal bit nut setter set in a practical tool roll (with belt loop).
Metric socket wrench set for hexagon-head screws.
With a strong permanent magnet to make it easier to position the screws.
1/4-inch holder (E6.3).
Content remark:
1x each magnetic bit nut setter 65 mmSW 5.5, 7, 8, 10, 13, 1/4 inch, 3/8 inch, 5/16 inch