Lock washers, type S, A2 M8
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0494900008 |
| EAN | 4029484463466 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 8.0 mm |
| Height | 0.8 mm |
| Internal diameter | 8.4 mm |
| Material | Stainless steel A2 |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

Lock washers, type S, A2 M10
M100.910.0
pk (500 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Lock washers, type S, A2 M12
M121.012.0
pk (500 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo