Lock washers, type S, A2 M10
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0494900010 |
| EAN | 4029484463473 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 10.0 mm |
| Height | 1.0 mm |
| Internal diameter | 10.5 mm |
| Material | Stainless steel A2 |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

Lock washers, type S, A2 M8
M80.88.0
pk (1000 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Lock washers, type S, A2 M12
M121.012.0
pk (500 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo