Large aluminium hose holder
Hose reel Application area: For water hoses, compressed air hoses, cables and flexible lines
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4972259012 |
| EAN | 4053133011791 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 136 mm |
| Height | 247 mm |
| Material | Aluminium |
| Width | 339 mm |
| Supplier | RECA NORM |
