Internal circlip pliers, straight, dip-insulated J 4
Material: tool steel, tempered.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0703404315 |
| EAN | 4029484137541 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 315.0 mm |
| Max. hole diameter | 165 mm |
| Min. hole diameter | 85 mm |
| Min./max. hole diameter | 85-165 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Material: tool steel, tempered.
Advantages:
- Reinforced tips.
- Dipped grip protection for an excellent grip.
Alle varianter

Internal circlip pliers, straight, dip-insulated J 1
140.025J 1
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Internal circlip pliers, straight, dip-insulated J 2
180.060J 2
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Internal circlip pliers, straight, dip-insulated J 3
225.0100J 3
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo