Internal circlip pliers, angled, dip-insulated J 31
Material: tool steel, tempered.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0703413210 |
| EAN | 4029484137572 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 210.0 mm |
| Max. hole diameter | 100 mm |
| Min. hole diameter | 40 mm |
| Min./max. hole diameter | 40-100 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Material: tool steel, tempered.
Advantages:
- Reinforced tips.
- Dipped grip protection for an excellent grip.
Alle varianter

Internal circlip pliers, angled, dip-insulated J 11
130.025J 11
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Internal circlip pliers, angled, dip-insulated J 21
170.060J 21
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Internal circlip pliers, angled, dip-insulated J 41
290.0165J 41
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo