Insert for S-Chemie cartridges, 13 compartments, foam 295 x 190 x 95 mm
Foam insert S-Chemie suitable for 13 RECA S-Chemie cartridges. A total of two of these foam inserts fit into RECA Boxx 374. Advice: Foam inserts S-Chemie and arecal can be used in Reca Boxx 374 in combination with one another.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0955030013 |
| EAN | 4029484456598 |
| Colour | Black |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 190.0 mm |
| Diameter | 53 mm |
| Height | 95.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Foam insert S-Chemie suitable for 13 RECA S-Chemie cartridges. A total of two of these foam inserts fit into RECA Boxx 374.
Advice:
Foam inserts S-Chemie and arecal can be used in Reca Boxx 374 in combination with one another.