Insert for arecal and foam cans, 7 compartments, foam 295 x 190 x 95 mm
The arecal foam insert offers space for 7 arecal or PU foam cans. A total of two of these foam inserts fit into RECA Boxxes 238 and 374. Advice: Foam inserts S-Chemie and arecal can be used in Reca Boxx 374 in combination with one another.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0955030007 |
| EAN | 4029484456581 |
| Colour | Black |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 190.0 mm |
| Diameter | 73 mm |
| Height | 95.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
The arecal foam insert offers space for 7 arecal or PU foam cans. A total of two of these foam inserts fit into RECA Boxxes 238 and 374.
Advice:
Foam inserts S-Chemie and arecal can be used in Reca Boxx 374 in combination with one another.