Hebelzwinge in U-Form GU25-12-6H
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0695700060 |
| EAN | 4008158027128 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Max. clamping width | 250 mm |
| Overhang | 120 mm |
| Profile thickness | 10.5 mm |
| Profile width | 22 mm |
| Supplier | RECA NORM |