Hand tap, DIN 352, HSS, taper tap, M12
Hand tap, DIN 352, HSS, for standard metric ISO thread in accordance with DIN 13 Type: Taper tap
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 06401 12 |
| EAN | 4029484101689 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 75.0 mm |
| Pitch | 1.75 mm |
| Shank diameter | 9.0 mm |
| Size | M12 |
| Supplier | RECA NORM |
Hand tap, DIN 352, HSS, for standard metric ISO thread in accordance with DIN 13
Type:
Taper tapAlle varianter

Hand tap, DIN 352, HSS, taper tap, M10
M101.570.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 352, HSS, taper tap, M14
M14280.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 352, HSS, taper tap, M16
M16280.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 352, HSS, taper tap, M3
M30.540.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo