Hand tap, DIN 352, HSS, second tap, M4
Hand tap, DIN 352, HSS, for standard metric ISO thread in accordance with DIN 13 Type: Second tap
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 06402 4 |
| EAN | 4029484102006 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 45.0 mm |
| Pitch | 0.7 mm |
| Shank diameter | 4.5 mm |
| Size | M4 |
| Supplier | RECA NORM |
Hand tap, DIN 352, HSS, for standard metric ISO thread in accordance with DIN 13
Type:
Second tapAlle varianter

Hand tap, DIN 352, HSS, second tap, M10
M101.570.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 352, HSS, second tap, M12
M121.7575.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 352, HSS, second tap, M14
M14280.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 352, HSS, second tap, M16
M16280.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo