Hand tap, DIN 352, HSS, 1–3 M3
Hand tap sets, DIN 352, HSS, for standard metric ISO thread in accordance with DIN 13 Equipping: Assembly: Taper, second tap and third tap (plug)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 06393 |
| EAN | 4029484101481 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Equipping | Assembly: Taper, second tap and third tap (plug) |
| Length | 40.0 mm |
| Pitch | 0.5 mm |
| Shank diameter | 3.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
