Hand tap, DIN 2181, HSS, taper tap, M16 x 1.5
Taper tap, fine thread Hand tap, DIN 2181, HSS, for standard metric ISO thread in accordance with DIN 13, fine thread Type: Taper tap
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 064211615 |
| EAN | 4029484102488 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 70.0 mm |
| Pitch | 1.5 mm |
| Shank diameter | 12.0 mm |
| Size | M16 |
| Supplier | RECA NORM |
Taper tap, fine thread
Hand tap, DIN 2181, HSS, for standard metric ISO thread in accordance with DIN 13, fine thread
Type:
Taper tapAlle varianter

Hand tap, DIN 2181, HSS, taper tap, fine thread, M10 x 1
M107.063.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 2181, HSS, taper tap, M10 x 1.25
M107.070.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 2181, HSS, taper tap, M12 x 1
M129.070.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 2181, HSS, taper tap, M12 x 1.25
M129.070.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo