Hand tap, DIN 2181, HSS, M8 x 1
Third tap (plug) for fine thread Hand tap, DIN 2181, HSS, for standard metric ISO thread in accordance with DIN 13, fine thread Type: Third tap
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 064238 1 |
| EAN | 4029484103492 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 56.0 mm |
| Pitch | 1 mm |
| Shank diameter | 6.0 mm |
| Size | M8 |
| Supplier | RECA NORM |
Third tap (plug) for fine thread
Hand tap, DIN 2181, HSS, for standard metric ISO thread in accordance with DIN 13, fine thread
Type:
Third tapAlle varianter

Hand tap, DIN 2181, HSS, third tap, M10 x 1.25
M107.070.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 2181, HSS, third tap, M12 x 1
M129.070.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Hand tap, DIN 2181, HSS, third tap, M12 x 1.25
M129.070.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo