Ganzstahl-Schraubzwinge GU25-12-6ZK U-Form
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0695700061 |
| EAN | 4008158027104 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Max. clamping width | 250 mm |
| Max. tension force | 4000 N |
| Overhang | 120 mm |
| Profile thickness | 10.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |