Fixed castor 200 mm
Rigid Housing: Zinc-plated sheet steel housing, two-row ball collar in clevis, sealed Castors: Solid rubber tyres, black, zinc-plated sheet steel rim, roller bearings, bolted wheel axle
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 7321439200 |
| EAN | 4029484219131 |
| Colour | Black |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Hole distance (horizontal) | 105 mm |
| Hole distance (vertical) | 80 mm |
| Load capacity | 205 kg |
| Supplier | RECA NORM |
