Façade construction screw type A, galv, sealing washer 16 mm, 3/8" AF, 6.5 x 90
Advice: Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 020006590 |
| EAN | 4029484048977 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 6.5 mm |
| Diameter x length | 6.5 x 90 mm |
| External drive | WS3/8 |
| Head diameter | 13.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Advice:
Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Alle varianter

Façade construction screw type A, galv, sealing washer 16 mm, 3/8" AF, 6.5 x 19
19196.5 x 19 mm
pk (300 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Façade construction screw type A, galv, sealing washer 16 mm, 3/8" AF, 6.5 x 25
25256.5 x 25 mm
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Façade construction screw type A, galv, sealing washer 16 mm, 3/8" AF, 6.5 x 32
32326.5 x 32 mm
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Façade construction screw type A, galv, sealing washer 16 mm, 3/8" AF, 6.5 x 38
38386.5 x 38 mm
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo