Façade construction screw, type A, A2, with sealing washer 16, 3/8" AF, 6.5 x 19
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 020106519 |
| EAN | 4029484049202 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 6.5 mm |
| Diameter x length | 6.5 x 19 mm |
| External drive | WS3/8 |
| Grip length (steel) | 9 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Alle varianter

Façade construction screw,type A A2, w. sealing washer, 19 mm, 3/8" AF 6.5 x 100
1006.5 x 100 mm70
pk (50 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Façade construction screw,type A A2, w. sealing washer, 19 mm, 3/8" AF 6.5 x 115
1156.5 x 115 mm85
pk (50 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Façade construction screw,type A A2, w. sealing washer, 19 mm, 3/8" AF 6.5 x 130
1306.5 x 130 mm100
pk (50 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Façade construction screw,type A A2, w. sealing washer, 19 mm, 3/8" AF 6.5 x 150
1506.5 x 150 mm120
pk (50 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo