Façade constr. screw type BZ, galv, w. sealing washer, 16 mm, 3/8" AF 6.3 x 90
Type: BZ Advice: Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 020063 90 |
| EAN | 4029484049141 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 6.3 mm |
| Diameter x length | 6.3 x 90 mm |
| External drive | WS3/8 |
| Head diameter | 13.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Type:
BZAdvice:
Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Alle varianter

Façade constr. screw type BZ, galv, w. sealing washer, 16 mm, 3/8" AF 6.3 x 19
196.3 x 19 mm
pk (300 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Façade constr. screw type BZ, galv, w. sealing washer, 16 mm, 3/8" AF 6.3 x 25
256.3 x 25 mm
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Façade constr. screw type BZ, galv, w. sealing washer, 16 mm, 3/8" AF 6.3 x 32
326.3 x 32 mm
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Façade constr. screw type BZ, galv, w. sealing washer, 16 mm, 3/8" AF 6.3 x 38
386.3 x 38 mm
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo