External circlip pliers, angled, dip-insulated A 11
Material: tool steel, tempered.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0703431130 |
| EAN | 4029484137657 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 130.0 mm |
| Size | A 11 |
| Suitable for max. shafts | 25 mm |
| Suitable for min. shafts | 10 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Material: tool steel, tempered.
Advantages:
- With return spring.
- Reinforced tips.
- Dipped grip protection for an excellent grip.
Alle varianter

External circlip pliers, angled, dip-insulated A 01
310A 01
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

External circlip pliers, angled, dip-insulated A 21
1960A 21
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

External circlip pliers, angled, dip-insulated A 31
40100A 31
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

External circlip pliers, angled, dip-insulated A 41
85165A 41
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo