EVO-Grip nail anchor nail: Galvanised steel, mushroom head, 5 x 40 mm
The specialists for quick and flexible fastening Application area: Securing wall joint profiles, roof edge profiles, chimney seals, wall facings, dome roof lights, roof sealing strips, flange attachments etc.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
2400 stk i karton
| Artikelnummer | 0903845040 |
| EAN | 4029484282241 |
| Anchor diameter | 5 mm |
| Anchor diameter x anchor length (l) | 5 x 40 mm |
| Anchor length (l) | 40 mm |
| Attachment height (t fix) | 15 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Supplier | RECA NORM |
The specialists for quick and flexible fastening
Application area:
Securing wall joint profiles, roof edge profiles, chimney seals, wall facings, dome roof lights, roof sealing strips, flange attachments etc.Alle varianter

EVO-Grip nail anchor nail: Galvanised steel, mushroom head, 6 x 40 mm
1018006 x 40 mm
pk (150 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

EVO-Grip nail anchor nail: Galvanised steel, mushroom head, 6 x 60 mm
3012006 x 60 mm
pk (200 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo