EVO-Grip nail anchor nail: A2, flat head, 6 x 40 mm
The specialists for quick and flexible fastening Application area: Securing drywall profiles, angle brackets, panels, metal sheets, cable ducts and any components for non-recessed installation
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
2400 stk i karton
| Artikelnummer | 0903826040 |
| EAN | 4029484282425 |
| Anchor diameter | 6 mm |
| Anchor diameter x anchor length (l) | 6 x 40 mm |
| Anchor length (l) | 40 mm |
| Attachment height (t fix) | 10 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Supplier | RECA NORM |
The specialists for quick and flexible fastening
Application area:
Securing drywall profiles, angle brackets, panels, metal sheets, cable ducts and any components for non-recessed installation