E-Box, 1800 x 650 x 575 mm (L x W x H)
CAUTION: This article is made to order and therefore cannot be exchanged. Delivery time is approx. 3 weeks, subject to change. Two throw-over catches can be secured using padlocks Continuous rubber seal ensures that the box is splash-proof Corrosion and weather-resistant aluminium alloy 2 gas springs Light and robust
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 4965901134 |
| EAN | 4029484678358 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 575 mm |
| Length | 1800 mm |
| Weight | 25 kg |
| Width | 650 mm |
| Supplier | RECA NORM |
CAUTION:
This article is made to order and therefore cannot be exchanged.
Delivery time is approx. 3 weeks, subject to change.
- Two throw-over catches can be secured using padlocks
- Continuous rubber seal ensures that the box is splash-proof
- Corrosion and weather-resistant aluminium alloy
- 2 gas springs
- Light and robust