Double spring cotter pin, galvanised, 4 mm
Design: Double Advice: Do not use the linch pin in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 04734 3 |
| EAN | 4029484081394 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Design | Double |
| Internal diameter | 20 mm |
| Length | 78 mm |
| Wire diameter | 4 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Design:
DoubleAdvice:
Do not use the linch pin in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Alle varianter

Double spring cotter pin, galvanised, 2 mm
25010
pk (50 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Double spring cotter pin, galvanised, 3 mm
36218
pk (50 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Double spring cotter pin, galvanised, 5 mm
59224
pk (25 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Double spring cotter pin, galvanised, 6 mm
612030
pk (10 stk)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo