Die holder, DIN 225, 30 x 11
Die holder DIN 22568 for holding die DIN 223
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 06594 |
| EAN | 4029484109524 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 30.0 mm |
| Height | 11.0 mm |
| Length | 280.0 mm |
| Suitable for | Thread cutter M10 - M11 |
| Supplier | RECA NORM |
Die holder DIN 22568 for holding die DIN 223
Alle varianter

Die holder, DIN 225, 20 x 5
Thread cutter M3 - M45.020.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Die holder, DIN 225, 20 x 7
Thread cutter M5 - M67.020.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Die holder, DIN 225, 25 x 9
Thread cutter M7 - M99.025.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Die holder, DIN 225, 38 x 14
Thread cutter M12 - M1414.038.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo