Die, DIN 223, HSS, metric, M4
Metric With spiral point for steel Field of Application: For standard metric ISO thread in accordance with DIN 13
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 06524 |
| EAN | 4029484109005 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 20.0 mm |
| Height | 5.0 mm |
| Pitch | 0.7 mm |
| Size | M4 |
| Supplier | RECA NORM |
