Die, DIN 223, HSS, metric, M12
Metric With spiral point for steel Field of Application: For standard metric ISO thread in accordance with DIN 13
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 065212 |
| EAN | 4029484108565 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 38.0 mm |
| Height | 14.0 mm |
| Pitch | 1.75 mm |
| Size | M12 |
| Supplier | RECA NORM |
