Die, DIN 223, HSS, fine, M24 x 1.5
Fine thread Die, DIN 223, HSS, with spiral point for steel Field of Application: Fine thread
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 065224 15 |
| EAN | 4029484108794 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 55.0 mm |
| Height | 16.0 mm |
| Pitch | 1.5 mm |
| Size | M24 |
| Supplier | RECA NORM |
Fine thread
Die, DIN 223, HSS, with spiral point for steel
Field of Application:
Fine threadAlle varianter

Die, DIN 223, HSS, fine, M10 x 1.25
M1011.030.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Die, DIN 223 HSS, fine thread M12 x 1
M1210.038.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

Die, DIN 223, HSS, fine, M12 x 1.25
M1210.038.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo