Die, DIN 223, HSS-Co, M4
DIN 223 HSS-Co die with spiral entry for stainless steel Field of Application: For standard metric ISO thread in accordance with DIN 13
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0652900004 |
| EAN | 4029484298341 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 20.0 mm |
| Height | 5.0 mm |
| Pitch | 0.7 mm |
| Size | M4 |
| Supplier | RECA NORM |
