Die, DIN 223, HSS-Co, M10
DIN 223 HSS-Co die with spiral entry for stainless steel Field of Application: For standard metric ISO thread in accordance with DIN 13
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0652900010 |
| EAN | 4029484298389 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 30.0 mm |
| Height | 11.0 mm |
| Pitch | 1.5 mm |
| Size | M10 |
| Supplier | RECA NORM |
