diaflex red. rings for diaflex, designed for large Stihl angle grinders, 25.4/20
Equipping: 5 Type: high (specially designed for STIHL)
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo
| Artikelnummer | 0664992521 |
| EAN | 4029484277261 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 25.4 mm |
| Equipping | 5 |
| Reducing-ring internal diameter | 20 mm |
| Thickness | 9 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Equipping:
5Type:
high (specially designed for STIHL)Alle varianter

diaflex reducing rings for diaflex, 10 pack, 25.4/20
201.625.4
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

diaflex reducing rings for diaflex, 10 pack, 30/22.2
22.21.630.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo

diaflex reducing rings for diaflex, 10 pack, 30/25.4
25.41.630.0
stk
Login kommer snart — kontakt os for priser: a4@a4.fo